SIMNO ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA

Sportas

Naudingos nuorodos

Naujienos

Simno žemės ūkio mokykla pradėta statyti 1984 m., o moksleiviams savo duris atvėrė 1986m. rugsėjo 1- ąją dieną. Tai buvo pirmoji respublikoje tokia profesinė technikos mokykla, po savo stogu iš karto turinti mokomąjį korpusą ir specialybių praktinių užsiėmimų  „rūmus“, technikos kiemą, valgyklą, bendrabutį. Simnas tapo kvalifikuotų žemės ūkio darbininkų ruošimo centru. Oficialiuose dokumentuose mokykla buvo vadinama „ Simno kompleksu“.

Pirmaisiais metai mokykloje mokėsi beveik 200 merginų ir vaikinų, kurie įgijo plataus profilio traktorininkų  mašinistų, melžėjų  operatorių, betonuotojų  mūrininkų, dailidžių specialybes.

1991m. birželio mėn. mokykla buvo sujungta su „ Ąžuolo“ bendrove ir pavadinta  „Simno mokykla agrofirma“.

1992m. rugsėjo mėn. mokykla pavadinta Simno žemės ūkio mokykla.

Dabar mokykla turi gerai įrengtą praktinę ir teorinę  mokymo bazę, joje yra dvidešimt keturi mokomieji kabinetai  ir laboratorijos, įrengti du kompiuterių kabinetai, sporto ir koncertų salės, pirtis. Mokykloje  veikia  trys padaliniai : mokymo, gamybinis  ir agroserviso.

Mokykloje mokosi 339 moksleiviai maisto ruošimo darbuotojo, žemės ūkio gamybos verslo darbininko, smulkiojo verslo paslaugų teikėjo, apdailininko (statybininko), technikos šaltkalvio remontininko specialybių.

Po pamokų moksleiviai gali dalyvauti tinklinio, krepšinio, jaunųjų gamtininkų, folkloro, tautinių ir religinių tradicijų, bitininkų būrelių veikloje.